Forum www.prostodzioby.fora.pl Strona Główna

Nowy Kanarek - Ogólne pytania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.prostodzioby.fora.pl Strona Główna -> Zachowanie kanarków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anie_1981
Podrostek



Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 154
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 16:14, 07 Sie 2022    Temat postu: Nowy Kanarek - Ogólne pytania

Kiedyś miałam kanarka, ale to było lata temu i nie pamiętam jak to z nim było. Obecny ma obrączkę z 2020 roku, i jest świeżo po pierzeniu. Je, pije, nie ma biegunki, ma czysty kuperek, czysty nos, czyste oczy. Je i pije, więc jest zdrowy. Tylko jest taki raczej spokojny i mało aktywny. Nie chodzi mi o to, że mnie martwi pod względem zdrowia fizycznego. Bardziej się boję o jego psychikę. Jest smutny. Zastanawiam się, czy mogę mu jakoś pomóc. Gdy puszczam mu dźwięki kanarków, jest przez chwilę nieco pobudzony, ale generalnie na krótko to starcza. Nawet nie wiem czy jest jakiś sens go bombardować tymi kanarkami. Ostatecznie wiem, że nie zacznie teraz śpiewać. Tyle, że mi nawet nie chodzi o śpiew, tylko, żeby mu humor poprawić. Nie mam warunków na samicę. Jak będą razem, będą młode, a ja nie miałabym zbytu na nie, a jak para ma być osobno, to po co mu taka samica..?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirek7741
Jajko



Dołączył: 29 Sty 2023
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:09, 29 Sty 2023    Temat postu:

Jeśli chcesz mieć samca i samice, a zamierzasz je trzymać osobno to jest to totalnie bezsensu. Ptaki powinny żyć razem, dlatego też przemyśl to. Osobiście posiadam gołębie i nie wyobrażam sobie żeby trzymać je osobno.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tomasztop
Jajko



Dołączył: 07 Mar 2024
Posty: 1
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 11:24, 07 Mar 2024    Temat postu:

Marzy mi się kanarek, ale te, które bardzo mi się podobają mają hodowle zbyt daleko. Czy warto korzystać z wysyłki żywych ptaków? Czy jest to bezpieczne? Hodowcy podpowiedzieli mi, aby zamówił wysyłkę paczki na stronie ptakikurierem.pl, a oni ją przygotują. Myślicie, że warto skorzystać, aby posiadać wymarzonego kanarka?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sami8922
Jajko



Dołączył: 07 Mar 2024
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 11:49, 07 Mar 2024    Temat postu:

tomasztop napisał:
Marzy mi się kanarek, ale te, które bardzo mi się podobają mają hodowle zbyt daleko. Czy warto korzystać z wysyłki żywych ptaków? Czy jest to bezpieczne? Hodowcy podpowiedzieli mi, aby zamówił wysyłkę paczki na stronie ptakikurierem.pl, a oni ją przygotują. Myślicie, że warto skorzystać, aby posiadać wymarzonego kanarka?


Obecnie tylu hodowców wysyła ptaki kurierem, że nie ma tutaj żadnego problemu, więc śmiało możesz spełniać swoje marzenie Smile Strona jest sprawdzona, a przesyłki realizuje Pocztex Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.prostodzioby.fora.pl Strona Główna -> Zachowanie kanarków Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin